Turnaj na Kalichu:

V sobotu 9.6.2007 jsme se zúčastnili 11.ročníku tradičního turnaje KALICH CUP na venkovním hřišti v rekreačním středisku Kalich u Kamenice nad Lipou. Hrálo se na dvě skupiny vylosováné v pátek za účasti přítomných družstev. Výsledek losování byl - skupina A - Havlíčkův Brod, Praha a Slavonice, skupina B - Bechyně, Jihlava a Nová Bystřice. Hrálo se na hrubý čas 2 x 10 minut čistého času, mezi poločasy byla přestávka 5 minut.

6. Slavonice

Po dvou úvodních zápasech ve skupině, kde se nám nedařilo, jsme se rozehráli v posledním zápase o 5. místo a s přehledem vyhráli.

XXIV. ročník turnaje "O POHÁR OSVOBOZENÍ":

V sobotu 12.5.2007 se konal v naší sportovní hale XXIV. ročník turnaje "O POHÁR OSVOBOZENÍ". Hrálo se systémem každý s každým, 2x 15 min. hrubého času. O umístění prvních tří rozhodlo až skóre, obsadili jsme nakonec pěkné 3. místo. Rozhodl první zápas se Studenou, kde jsme nedokázali udržet vedení z první půlky a nakonec prohráli. Turnaj jsme zakončili vyhlášením pořadí a předáním cen v restauraci Na Bojišti.

Děkujeme všem sponzorům turnaje:

Dále děkujeme městu Nová Bystřice za odpuštění pronájmu haly a všem, kteří nám pomáhali s organizací turnaje a příchozím fanouškům za jejich podporu.

Turnaj ve Studené:

V sobotu 28.4.2007 se konala Nultá basketbalová taškařice ve Studené, které se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, 2x 12 min. hrubého času. Posíleni hráči z Jindřichova Hradce jsme obsadili 3. místo. Po turnaji jsme vše řádně oslavili v Hotelu Bartušek.

Turnaj v Telči:

13.1.2007 se konal 7. ročník Tříkrálového turnaje v Telči, kterého se zúčastnilo 6 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, 2x 10 min. hrubého. Za vítězství byly 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. Po dobrém výkonu jsme obsadili 3. místo. Vážíme si především jasných výher nad týmy, které se umístily před námi. Večer jsme se všichni pěkně pobavili v Restauraci U Zachariáše na náměstí.

1. Telč
  2. Studená
  4. Jihlava
  5. KKK Krahulčí

V počtu vstřelených trojek byl náš hráč Zdeněk Pixa druhý nejlepší za hráčem z týmu Telče.

Dokošná:

Ve čtvrtek 28.12.2006 jsme se sešli v hale naposledy v roce 2006. Nejdříve jsme rozlosovali dvě družstva, která si zahrála proti sobě. Výsledek byl v celku vyrovnaný a to 71:65. Po zápase jsme se domluvili na nové formě příspěvků na provoz družstva v dalším roce, byl zvolen v tajných volbách nový kapitán družstva, Marek Musil (doposud Jaroslav Rojka) a byl určen nový pokladník, Jan Bradáč st. (doposud David Ovčík). Dále jsme se domluvili, že hrací dny budou v sobotu. Poté jsme zašli na Bojiště, kde jsme s přáteli oslavili konec basketbalové sezóny v roce 2006.

Zde jsou nějaké obrázky:

FOTO 1 FOTO 2 FOTO 3 FOTO 4
FOTO 5 FOTO 6 FOTO 7 FOTO 8
FOTO 9 FOTO 10 FOTO 11 FOTO 12
FOTO 13 FOTO 14 FOTO 15 FOTO 16

Turnaj ve Slavonicích:

18.11.2006 se konal turnaj ve Slavonicích, kterého se zúčastnily 4 týmy. Po vcelku dobrém výkonu jsme obsadili konečné 2. místo. Nepovedl se nám jen 1. zápas s Telčí, kde se nám nedařilo především střelecky.

1. Telč
  2. Nová Bystřice
  3. Slavonice
  4. Podolí

V soutěži trojek vyhrál náš hráč Zdeněk Pixa. Nejlepšími střelci turnaje byli Radek Doležal z Telče, Miroslav Kopanič st. ze Slavonic a Marek Musil z Nové Bystřice.